REKLAMA ZEWNĘTRZNA - BANERY, NAKLEJKI, WITRYNY SKLEPOWE

Używamy maszyn solwentowych drukujących z jakością od 360 dpi aż do 1440 dpi – (jakość fotograficzna). Dysponujemy maszynami pozwalającymi wydrukować nawet do 320 cm w jednym kawałku. W przypadku materiałów łączonych – szerokość jest praktycznie nieograniczona. Wydruki z powodzeniem można stosować do ekspozycji zewnętrznych oraz wewnętrznych, na wszystkie udzielamy gwarancji.

Dysponujemy ploterem umożliwiającym wycinanie po obrysie, dzięki czemu Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt np. okręgu lub serca. W produkcji wykorzystujemy szeroką gamę mediów takich jak: folie (naklejki, fototapety, nalepki podłogowe), banery, siatki mesh (reklama na elewacjach budynków), papiery, materiały płócienne, media do podświetleń.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, staramy się by nasza oferta ciągle się poszerzała, wprowadzając innowacje takie jak: materiały odblaskowe, folie bezklejowe czy folie klejone bezpośrednio na beton lub asfalt. Jeżeli jesteś zainteresowany jakimś materiałem, a nie ma go w ofercie – zadzwoń. Wieloletnia współpraca z czołowymi dostawcami mediów sprawia, że nasza oferta staje się praktycznie nieograniczona. Nasi doradcy pomogą wybrać optymalny dla Ciebie materiał i wykonają projekt reklamy.

Banery

Masz dużo miejsca i wiele pomysłów na reklamę? Baner to trwała i skuteczna forma przekazu zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Posiada wysoką odporność na warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne.

W naszej ofercie znajdziesz baner jednostronny na podłożu frontlight 510 g oraz baner dwustronny drukowany na podłożu blockout 610 g. Banery zgrzewamy i oczkujemy średnio co 50 cm. Jeśli jednak masz inny pomysł na zastosowanie dla swojego banera możemy przekazać w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania.

Możemy także zaproponować baner jednostronny na materiale odblaskowym frontlight 520 g. Teraz nic nie pozostanie niezauważone, a reklama sprawdzi się w każdym miejscu, bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia.

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, iż koszt banera zależy w dużej mierze od przeznaczenia i długości ekspozycji. Jeśli baner ma być użytkowany długookresowo i w trudnych warunkach – czyli być trwały, dbając o nasze dobre imię i Państwa zadowolenie  nie zaproponujemy Państwu w takich przypadkach medium najtańszego – prosimy zatem aby nie odnosić naszych cen  tego typu banerów do konkurencji.

Reklama na pojazdach

Każdy pojazd może stać się jeżdżącą reklamą lub wizytówką firmy.

Stosowane grafiki mogą być usuwalne lub permanentne, przeznaczone do umieszczenia na plandekach PCV oraz perforowane typu one-way-vision na szybach pojazdów. Jedną z bardziej atrakcyjnych propozycji jest grafika odblaskowa, która zarówno w dzień jak i w nocy jest tak samo widoczna.

Daje to pewność, że reklama funkcjonuje 24 godziny na dobę. Reklamy na środkach transportu wykonywane są techniką folii samoprzylepnej (przyjmujacej kształt) nadrukowywanej lub kolorowej. Oklejamy  pojazdy w dogodnych dla Klienta terminach (również w weekendy). Reklama na środkach transportu jest jedną z najbardziej efektywnych form rożnych metod reklamy.

Dzięki wprowadzonemu oprogramowaniu marketingowemu pod nazwą M.O.V.I.E sprawdzono, że 30 pojazdów jeżdżących średnio 10 godzin dziennie, przez 250 dni w roku po terenie Wielkiej Brytanii, głównie po autostradach, dało okazję dostrzeżenia reklamy około 8 milionów razy.

Przykładowe prace - reklama zewnętrzna: